Przeszukaj serwis:
Zaplanowana została zimowa sesja egzaminacyjna.
 Egzaminy na stopnie uczniowskie kyu odbędą się w dniach
4-5 luty 2017 r. w Zespole Szkół Nr 1 im. St. Staszica w Pruszkowie, ul. Promyka 24/26 (Budowlanka).

Aby przystąpić do egzaminu należy dopełnić poniższych formalności:
  1. złożyć dokumenty członkowskie (dotyczy osób, które tego nie zrobiły)
  2.  mieć opłacone składki członkowskie
  3.  uiścić opłatę egzaminacyjną i złożyć kartę zgłoszenia do egzaminu
    (opłatę egzaminacyjną w wysokości 60 zł uiszczamy u swojego instruktora przy zapisie na egzamin, wypełnioną kartę również oddajemy instruktorowi)
  4.  mieć opłaconą licencję członkowską PZKT. Koszt licencji członkowskiej PZKT to 40 zł na rok.
    Licencję opłacamy na poniżej podany numer konta:

POLSKI ZWIĄZEK KARATE TRADYCYJNEGO, ŁÓDŹ
33 8988 0001 0000 0017 8930 0006

W treści przelewu wpisujemy: Licencja PZKT 2017, imię i nazwisko ćwiczącego, data urodzenia, klub.

4 lutego 2017 r.

godzina 9.00 - egzamin na 9 kyu (biały pas)
  1. Leo Jan Fischer
  2. Aleksander Gawryś
  3. Bartosz Guz
  4. Jakub Janiszewski
  5. Weronika Bigda
  6. Tomasz Frunze
  7. Natalia Frunze
  8. Hanna Rędzińska
  9. Julia Sosulska
  10. Aleksander Kuć

godzina 9.20 - egzamin na 9 kyu
  1. Jan Breńda
  2. Maksymilian Dądajewski
  3. Kacper Izdebski
  4. Wiktoria Stachurska
  5. Agata Tatur
  6. Natalia Kałużna
  7. Michał Popko
  8. Julia Kuśmierczyk
  9. Jan Galus
  10. Ignacy Kurowski

godzina 9.40 - egzamin na 9 kyu
  1. Wiktoria Kulik
  2. Julia Kalińska
  3. Witold Życki
  4. Franciszek Życki
  5. Gabriel Gos
  6. Bartłomiej Bator
  7. Jan Resiak
  8. Igor Świątek
  9. Patrycja Suwisz
  10. Amirian Dąbrowski

godzina 10.00 - egzamin na 8 kyu (żółty pas)
  1. Kamil Rosik
  2. Natalia Zabrzygraj
  3. Michał Jeż
  4. Arkadiusz Dukat
  5. Igor Pierzynowski
  6. Bartosz Bielecki
  7. Adam Tymiński
  8. Szymon Pikiel
  9. Zofia Woźnialis
  10. Adam Kulik

godzina 10.30 - egzamin na 8 kyu
  1. Liwia Woźniak
  2. Wojciech Grządziela
  3. Aleksander Karolak
  4. Szymon Lepa
  5. Maja Misztal
  6. Jan Rybicki
  7. Szymon Suwisz
  8. Alicja Sulewska
  9. Joanna Machowska
  10. Milena Broda

godzina 11.00 - egzamin na 7 kyu (pomarańczowy pas)
  1. Dominika Michałowska
  2. Bartek Michałowski
  3. Stanisław Tkacz
  4. Janusz Orłowski
  5. Jakub Przybylski
  6. Mateusz Skiba
  7. Maja Sypniewska
  8. Maciej Flis
  9. Alan Mioduszewski
  10. Marek Korzeń

godzina 11.30 - egzamin na 7 kyu
  1. Maksym Kalamon
  2. Wojciech Zając
  3. Jeremi Płonka
  4. Emilia Klata
  5. Natalia Klata
  6. Jan Godzina
  7. Milena Czarnecka
  8. Maja Dmochowska
  9. Łukasz Kwiatkowski
  10. Łukasz Szkolniak

godzina 12.00 - egzamin na 6 kyu (zielony pas)
  1. Szymon Gryniewicz
  2. Barbara Wysocka
  3. Błażej Czarnecki
  4. Kacper Kujawa
  5. Kacper Barczak
  6. Mikołaj Bartnicki
  7. Marcin Gromek
  8. Michalina Pruska
  9. Miłosz Pruski
  10. Dominika Kazak

godzina 12.40 - egzamin na 9 kyu (biały pas)
  1. Józef Pieckowski
  2. Bruno Kowalczyk
  3. Aleksander Majda
  4. Tomasz Zygmunt
  5. Daniel Guarize
  6. Krzysztof Jankowski
  7. Jakub Zawada
  8. Miłosz Piechowicz
  9. Adam Niwelt
  10. Tymoteusz Turzyński

godzina 13.00 - egzamin na 9 kyu
  1. Edgar Hayrapetyan
  2. Paweł Pytlakowski
  3. Juliusz Wasiak
  4. Wojciech Małek
  5. Agata Łęska
  6. Amelia Zuchowicz
  7. Mark Kleshch
  8. Adam Szklarzewski
  9. Kacper Kossiński
  10. Jakub Strzyżewski

godzina 13.20 - egzamin na 9 kyu
  1. Małgorzata Paziewska
  2. Stanisław Paziewski
  3. Szymon Dawydzik
  4. Kinga Sababady
  5. Hania Sababady
  6. Mateusz Florczak
  7. Dominik Zieliński
  8. Jarosław Zawadzki
  9. Krzysztof Owczarski
  10. Hanna Szempruch

godzina 13.40 - egzamin na 8 kyu (żółty pas)
  1. Patryk Woźniak
  2. Antoni Szcząchor
  3. Patryk Orlański-Woźniak
  4. Jan Kowalik
  5. Krystian Ginda
  6. Julia Ginda
  7. Maja Grzebalska
  8. Julia Grzebalska
  9. Zuzanna Szajewska
  10. Magda Mirgos

godzina 14.00 - egzamin na 8 kyu
  1. Sebastian Rudnik
  2. Piotr Łukomski
  3. Noah Isikli
  4. Ola Szwonder
  5. Piotr Król
  6. Jakub Adamczyk
  7. Jan Skrodzki-Chotkowski
  8. Maja Wencławek
  9. Mateusz Ilcewicz
  10. Kacper Antosiewicz

godzina 14.30 - egzamin na 7 kyu (pas pomarańczowy)
  1. Mateusz Gralewski
  2. Norbert Czajkowski
  3. Jan Krzciuk
  4. Krzysztof Piotrkowicz
  5. Olivier Rzewuski
  6. Bartosz Kobylański
  7. Hubert Korpysa
  8. Jacek Hajduk
  9. Weronika Jankowska
  10. Jakub Jeżmański

godzina 15.00 - egzamin na 7 kyu
  1. Szymon Paluchowski
  2. Jan Kaźmierczyk
  3. Wiktoria Boranowska
  4. Natalia Jędrowska
  5. Michał Piórkowski
  6. Daniel Brysiak
  7. Aleksander Bury
  8. Julia Rachtan
  9. Mikołaj Koziarski
  10. Konrad Skrok

5 lutego 2017

godzina 9.00 - egzamin na 6 kyu (zielony pas)
  1. Bartosz Zalisz
  2. Kacper Pęksyk
  3. Krzysztof Adamczyk
  4. Igor Kuroszczyk
  5. Amelia Zwolińska
  6. Gabriela Flis
  7. Dariusz Stępień
  8. Julia Szwonder
  9. Błażej Rupiński
  10. Mikołaj Korzybski

godzina 9.40 - egzamin na 9 kyu (biały pas - Rodzice)

  1. Tomasz Dobkowski
  2. Grzegorz Kowalik
  3. Adam Woźniak
  4. Ewa Bartnicka
  5. Dariusz Zdzieszyński

godzina 10.00 - egzamin na 9 kyu

  1. Zuzanna Męczyńska
  2. Dawid Stępniewski
  3. Aleksandra Brysiak
  4. Michalina Dmowska
  5. Hubert Łada
  6. Paweł Domański
  7. Bartosz Chudzik
  8. Kacper Kaźmierczak
  9. Jakub Kaźmierczak
  10. Piotr Koziarek

godzina 10.20 - egzamin na 9 kyu

  1. Antoni Królak
  2. Antonina Koczergo
  3. Bartosz Nadulny
  4. David Kokhanovych
  5. Avram Kokhanovych
  6. Krystian Kosuń
  7. Nicole Koniecko
  8. Adam Styk
  9. Julia Dacka
  10. Mateusz Dacka

godzina 10.40 - egzamin na 9 kyu

  1. Anastazja Kucharska
  2. Lena Wojtysiak
  3. Aleksander Denys
  4. Jonatan Wyka
  5. Szymon Słowik
  6. Bruno Grabowski
  7. Łukasz Janiszewski
  8. Dobrusia Sulik
  9. Jakub Cieciera
  10. Róża Wysoklińska

godzina 11.00 - egzamin na 8 kyu (żółty pas)

  1. Kamil Beńko
  2. Michał Lewandowski
  3. Jakub Mróz
  4. Marysia Kania
  5. Kornelia Martyniak
  6. Stanisław Woźnica
  7. Ignacy Woźnica

godzina 11.30 - egzamin na 5 - 4 kyu

  1. Paweł Kozłowski
  2. Witold Dmitriew
  3. Natalia Kryńska
  4. Grzegorz Wereszczyński
  5. Antoni Pietras
  6. Katarzyna Flaszczyńska
  7. Małgorzata Flaszczyńska
  8. Bartłomiej Kępa
  9. Duszan Roszkowski
  10. Patryk Wróblewski
  11. Szymon Lewandowski

godzina 12.15 - egzamin na 3-1 kyu

  1. Zuzanna Olszewska
  2. Dominika Łukasiewicz
  3. Łukasz Marlęga
  4. Katarzyna Marlęga
  5. Norbert Pawlik
  6. Leon Koczeski
  7. Zosia Koczeska
  8. Magdalena Koczeska
  9. Olaf Bogdanowicz
  10. Blanka Mysiorek
  11. Krzysztof Turczyk


 
Karate Klub Pruszków
ul. Bohaterów Warszawy 4
05-800 Pruszków
Tel. 0 22 758 89 30 w.253
Tel.kom. 0 504 215 537
Tel. kom. 0 504 215 531
e-mail:
Copyright 2012 by Klub Karate Pruszków. Wszelkie prawa zastrzeżone.
   
Nawigacja
 
 
Projekt: www.zaler.pl